Вартість за домовленістю

Послуга передбачає розробку індивідуальної схеми оподаткування бізнес-структури із залученням ФОП, ТзОВ і т.д. з врахуванням фактору мінімізації податків та податкових ризиків, розробку облікової політики, бюджету податкових платежів. Обмеженням є їх використання для малого і середнього бізнесу.

Чому варто замовити

Багато бізнесменів початківців не знають, що діючи легально при одних і тих же оборотах і видах діяльності можна платити різні суми податків в залежності від системи оподаткування, організації каналів придбання і збуту.

Як надається послуга?

Замовник детально описує існуючу бізнес-структуру і організацію бізнес-процесів, передає основні показники діяльності і обсяги сплачених податків. Замовнику передаються розрахунки витрат на впровадження нової моделі з економією податкових платежів та зменшення ризиків діяльності.

Наші переваги

Ми маємо готові рішення практично для всіх видів малого бізнесу, так як працюємо багато років  сфері обліку і оподаткування

Відновлення обліку                              

Послуга передбачає відновлення регістрів бухгалтерського обліку за минулий період в програмі та відновлення первинних документів. За результатами відновлення податкового і бухгалтерського обліку складається уточнена звітність

Чому варто замовити відновлення бухгалтерського обліку?

Облік підприємства буде приведено в повну відповідність нормам законодавства.

Облік відображатиме реальну картину діяльності підприємства

Закриються всі питання з недоплати податків, штрафів та пені.

Як надається послуга?

Клієнту необхідно передати замовнику всі наявні на руках первинні документи за період відновлення, програму, в якій раніше велася бухгалтерія (як правило, 1-С) і програмний продукт, за коштами якого подавалася звітність в електронному вигляді (приклад: ME.doc).

Клієнт отримує достовірну інформацію по рахунках бухгалтерського обліку, перевірену звітність, подану уточнену звітність. На якісний результат роботи впливає загальна робота замовника і виконавця над проблемою з обліку компанії..

Наші переваги

Досвід проведення аудиту. Команда кваліфікованих фахівців з обліку і оподаткування з досвідом роботи на підприємствах різних видів діяльності