Послуга передбачає оскарження рішень податкової в судовому і адміністративному порядку, розробку індивідуальної схеми оподаткування бізне-структури із залученням ФОП, ТзОВ і т.д. з врахуванням фактору мінімізації податків та податкових ризиків, розробку облікової політики, бюджету податкових платежів. Обмеженням є їх використання для малого і середнього бізнесу.

Чому варто замовити

Багато бізнесменів початківців не знають, що діючи легально при одних і тих же оборотах і видах діяльності можна платити різні суми податків в залежності від системи оподаткування, організації каналів придбання і збуту

Як надається послуга?

Замовник детально описує існуючу бізнес-структуру і організацію бізнес-процесів, передає основні показники діяльності і обсяги сплачених податків. Замовнику передаються розрахунки витрат на впровадження нової моделі з економією податкових платежів та зменшення ризиків діяльності.

При зверненні щодо оскаржень рішень податкової надаються адвокатські послуги.

Наші переваги

Ми маємо готові рішення практично для всіх видів малого бізнесу, так як працюємо багато років  сфері обліку і оподаткування. Ми є фахівцями у галузі податкового права, володіємо значним досвідом надання правової допомоги під час перевірок суб’єктів господарювання податковими органами, оскарження їх рішень і дій в адміністративному та судовому порядку.